Modele bluzash per meshkuj

Modelet e bluzave përditësohen vazhdimisht. Në këtë Sezon, moda e KTH rëndësinë e printimeve me Lule me vizatime delikate, ton paksa të paqarta, stolitë Turke dhe printime në formë kuponi. Silueta të modës dhe të rreptë të bluzave të bëra nga pëlhura pambuku. Buste është e dekoruar me një xhep të gjirit. Mëngëza Mund të jetë e palidhur dhe e bërë në një gjatësi prej tre të katërtëshe. Provoni në bluzat e thurura Retro që Coco Chanel sugjeroi në até kohë. Modelet Retro janě më së shumti ngjyrën e bardhë të përmendur më lart, por ka ndryshime më Origjinale, për shembull, me mëngë me shirita. Sot, ka thjesht një larmi të Madhe të bluzave, të cilat janě shumë të njohura në vitin 2017 dhe duken shumë tërheqës dhe të bukur. Në këtë çështje Unë do të Doja të flisja për më të modën e pneu, e CILA do të jetë shumë elegante dhe tërheqëse këtë Sezon. Gjithashtu, le të lexojmë se çfarë Stili në kulmin e popullaritetit dhe të shohim fotot e pneu aktuale, të paraqitura më poshtë në artikull. Veshmbathje të grave në modë për 2017 tashmë janě paraqitur në një varietet të Gjerë në koleksionet e projektuesve të famshëm. MODELE të modës të bluzave për këto gra të modës Mund të jenë në një Stil STRIKT Biznesi ose në një version Romantik. Shikoni Foton MODELE me Stil dhe stylet e bluzave, në Mesin e Tyre janě lloje të ndryshme veshjesh: Kur zgjedh rroba për zyrën, materiali është me rëndësi të Madhe.

Për shembull, një Produkt i bërë nga mëndafshi natyral do të ndihmojë “vrasin dy zogj me një Gur”-bluza është e përshtatshme JO Vetëm për punë, por Edhe për festime. Edhe një ngjyrë vjollcë ose GRI do të derdh bukur në dritë. Bluza me Saten konsiderohet si një Opsion Festiv, por Tone neutrale-e Zezë, ngjyrë bezhë, e përshtatshme për Zyra. Modelet e satinës duhet të jenë të Stilit minimaliste. Coquettishness e imazhit do të shtojë një Puff të Vogël të butë dhe të lehtë drapé basque. Kjo bluzë idealisht do të kombinohet me pantallona klasike të ngushta. Një bluzë elegante me një prerje të thjeshtë Mund të shtohet me dantella përgjatë vijës së Belit. Rrudhat e butë në korpusin, Nën bluzë dhe afër prangat e mëngëve do të Japin një imazh të butësisë dhe féminisitetit. MODELE të Tilla të bluzave janě bërë nga pëlhura të lehta pambuku.

Dhe thjeshtësia e prerjes së bluzave Mund të balancohet nga Fundi në gjoks në formën e foldave të Vogla, MODELE interesante dhe të shkurtojë nga Buza. Këto MODELE duken të Mira në një larmi ngjyrash. Është interesante për të zgjidhur problème e rreshtimit të bustit: shiritat e shpatullave janě të lidhura në shtresën e shpatullave dhe rreshtimi vendoset Vetëm në gjysmën e përparme të bluzës. Foto Tregon se Vajzat tregojnë feminitetin e pneu dhe ndjenjën e shijes. Modelet elegante dhe të butë të mëndafshit, satinës, Marsana janě të përshtatshme për të Errësira PA përjashtim. Në Produkte të Tilla, VAJZA duket e lehtë dhe elegante. Është mirë të zgjidhni një Produkt me një Sasi të Vogël të ruchés dhe Stoli, gjëja Kryesore NUK është të lodhni në këtë drejtim. MOS harroni për Triko të rehatshme.

Pëlhurë natyrale të këndshme për Trupin dhe NUK shkakton alergji. Veshjet e pambukut me surprendre një shumëllojshmëri të stileve dhe ngjyrave. Modelet byrynxhyk janě të pranueshme nëse materiali NUK është shumë transparent. MODELE gjysmë të pajisur-opsioni më i mirë në këtë situatë. Modelet e kapjes NUK janě për ju, por një shtim i vogël i një shtrirjeje që ka forcuar pozicionin e SAJ Trendet e modës veshje të grave dhe bluza në vitin 2017, Mund të duken shumë fitimprurëse.